Results

Position Car # Team Driver Laps Race Time Fastest Lap
There are no results available for this year.
Position Car # Team Driver Laps Race Time Fastest Lap
1 23 Bruce Lynton Bodyshop B.Lynton/T.Leahey 131 01:13.7 2:27.9680*
2 1 Sherrin Rentals G.Sherrin/I.Sherrin 130 02:24.9 02:28.8
3 64 Jack Motorsport C.Lillis/N.Callaghan/ M.Holt 128 01:32.4 02:30.9
4 21 Aussie Wide Builders D.Russell/G.Russell 128 01:42.9 02:31.7
5 14 F1 Armchair Experts P.Loiacono/D.Holzl 128 03:15.9 02:33.1
6 12 Brad Woods B.Woods/H.Morrall 127 02:46.2 02:32.6
7 25 Secure Wealth Advisers S.Hodges/J.Ojeda/ I.Salteri 126 01:17.4 02:32.2
8 19 Garage 1 A.Gilbertson/A.Mill 123 01:16.9 02:34.0
9 48 ASAP Marketing S.Gore/K.Bensley 122 01:48.4 02:37.7
10 18 Gramur Stainless G.Muir/J.Hodgson 122 02:47.1 02:39.2
11 8 N-Gen-Racing C.Senese/A.Senese/ J.Camilleri 121 01:15.6 02:41.3
12 89 Pinnacle Automotove, Rods Pool J.Williams/R.Stait 121 01:27.4 02:41.9
13 95 Aaron Cameron Racing A.Cameron/K.Gurton/ C.Murray 121 02:56.7 02:43.1
14 7 N-Gen-Racing F.Mammarella/K.Olsen/ S.Green 120 02:10.7 02:43.0
15 20 ozEtees, Gold Coast Embroidery P.Lacey/R.Lacey/ M.Mravicic 118 01:20.9 02:45.4
16 86 The 86 Shop M.James/T.Rolley/ A.Wilton 118 02:58.3 02:46.8
17 66 Nova Employment, FullGas Racin D.Agathos/M.Boylan 116 01:45.4 02:36.8
18 34 Traffic Control Innovations C.Manly/L.Medhurst 116 03:05.9 02:44.5
19 87 Free Spirit Tattoo J.Goldsbrough/ G.Driscoll/J.White 115 03:42.6 02:47.2
20 73 Race Academy International J.Elliott/S.Varney/ M.Caine 113 01:52.0 02:37.5
21 5 HARE Engineering M.Hopp/S.Pittman 113 03:56.2 03:00.8
22 30 ADPV Workplace Drone Solutions J.Simes/B.Walsh 112 02:37.1 02:38.3
23 11 Completion Products M.Dowsett/G.Dowsett/ D.Rizzo 111 01:43.3 02:45.1
24 2 Andrew McMaster A.McMaster/D.Noble/ D.Worrell 110 01:24.0 02:52.8
25 50 MWM Racing J.Keene/M.Thewlis/ R.Luff 109 03:44.4 02:38.5
26 51 Wahlstrom Private Wealth, Sign A.Turner/C.Holdt/ R.Donaldson 107 01:57.1 02:56.7
27 35 OccSafe Australia, Cox Claims R.Shaw/L.O'Hara/D.Cox 99 02:35.9 02:47.9
28 33 McLaurin Motorsport H.Gray/J.Vernon 75 02:07.8 02:42.9
29 69 Krincorp Racing, Timkin J.Krinelos/T.Virag/ J.Bowe 63 01:40.9 02:29.9
30 41 Solo-Werks, Tegra, Purple Sect L.Mineeff/T.Sargent 52 03:21.4 02:42.6
DNF 40 Cox Automotive J.Cox/G.Cox/D.Smith 96 34:41.1 02:30.8
DNF 68 Hi-Tec Oils, Royal Medical D.Thomas/K.Austin 91 34:10.0 02:33.8
DNF 53 Muscat Trailers, ROC Hydraulic R.Coulthard/T.Symonds 71 23:53.6 02:34.9
DNF 67 JMG Racing/Bilstein J.Gray/A.Miedecke 67 20:52.5 02:34.1
DNF 44 Nolan Finishes Professional Pa D.Clift/A.Heffernan/ W.Clift 66 19:39.9 02:38.6
DNF 55 Prime Finance, Goodyear, Fifth D.Flanagan/M.Malouf 58 33:30.6 02:37.9
DNF 56 Kelso Electrical M.Griffith/B.Shiels 53 37:25.4 02:37.8
DNF 47 Online Hire D.Baker/B.Callaghan 50 34:23.0 02:41.5
DNF 77 Yellowspeed, MX5 Mania J.Winter/Z.Raddatz 44 16:15.2 02:31.6
DNF 45 HPS Transport, Airtag M.Auld/R.Bloomfield 37 46:53.9 02:32.6
DNF 92 Allworth Homes Stephen Thompson (NSW) 24 08:49.8 02:36.2
DNF 72 Atlas Motorsport, Luce Teas C.Gleeson/K.Macready 24 39:12.6 02:52.5
DNF 15 Race for a Cure, Breast Cancer Garth Walden (NSW) 17 48:50.2 02:31.3
DNF 4 Property Investment Store Anthony Soole (NSW) 15 43:57.7 02:31.4